Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Ručně malované kapsáře

Milí zákazníci.

Slibovala jsem Vám,že se můžete těšit na ručně malované výrobky.Dnes jsem vložila první z nich,který nese název "Malovaná zvířátka".Jedná se o kapsář a najdete ho v oddělení kapsáře za postel,nebo přímo zde v odkazu http://www.nejen-patchwork.cz/kapsare-za-postel/malovana-zviratka-kapsar-za-postel-517 .Malování nejen na textil se mi vždycky moc líbilo,ale nějak na to nemám vlohy.Proto jsem ráda,že jsem našla moc šikovnou slečnu,která to udělá za mě.Říká si Lulu drawing a její tvorbu najdete zde https://www.facebook.com/pages/Lulu-drawing/1425262234431317?fref=ts . Ze spolupráce mám radost a doufám,že do obchůdku vnese zase něco nového,zajímavého....Obrázky Vám můžeme namalovat nejen na kapsáře,ale prakticky na jakýkoliv výrobek a motiv si taky můžete zvolit dle Vašich požadavků.

Budu se těšit,co si vyberete :-)....