Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Sada z designových látek


0 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Sada ušitá na zakázku....POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Sada z designových látek

Tahle sada byla šitá přesně na míru pro jednu milou zákaznici.Sama si paní vybrala látky a řekla mi jasnou představu toho,co chce.Vznikla krásná sada,kterou tvoří povlečení na velkou postel.Povlečení bylo oboustranné,takže z každé strany jiné.Dále k sadě patřily 2 polštářky k povlečení,2 polštářky 30x60cm,krásný kapsář za postel a v neposlední řadě závěs.

Líbí se Vám tahle sada?Ráda vyrobím podobnou,nebo jinak hezkou z látek,které společně vybereme.Stačí mě kontaktovat meilem nebo telefonicky.

Kapsáře mám podobné v nabídce na e-shopu. 

V případě zájmu cenu sdělím osobně.Jde o to,že kdybych něco podobného šila,tak můžete mít jiné požadavky a tím pádem by se lišila i cena.Ke každé zakázce vypočítám přibližnou cenu a pošlu.