Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Něco o mně a vize do budoucna

Co nového chystám?

Rozhodla jsem se, že Vám blíže představím svět patchworku. Každý měsíc sepíšu povídání na jedno téma a můžete se těšit i na návody zdarma. Co měsíc to nové téma a jeden nový návod. První téma bude v květnu.

Krok správným směrem

Patchworku a šití bytových doplňků se věnuji od roku 2007. Nejprve to byli polštářky, kapsáře, přehozy......., teď už i kabelky, u kterých jsou důležité výztuhy a materiály, o kterých si taky něco povíme.

Koncem roku 2013 jsem stála před rozhodnutím, zda se po mateřské dovolené vrátit zpět do zaměstnání, nebo se věnovat na plno tomu, co mě baví a přináší určitou volnost. Rodina mě věřila a podpořila a já tak můžu dělat naplno to, co mě baví.

A co je nejdůležitější? Nebát se a prostě začít. Já taky jednou začínala.