Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Na co se můžete těšit?

Ještě jednou děkuji za projevenou důvěru a za přízeň.Jsem ráda,že se vracíte a jste spokojení.Protože se Vám líbí malované kapsáře,tak i tento rok pro Vás budu připravovat nové vzory ve spolupráci s Lulu drawing,která pro mě obrázky maluje.A již delší dobu si píšete o pastelkovníky.Tak už se brzy objeví v mé nabídce a také nové taštičky,organizéry a spoustu dalšího.Vše záleží na vytíženosti.Ale nápadů je hodně :-)

A ještě bych ráda poděkovala za zpětnou vazbu,kdy mi dáváte najevo,jak moc jste s výrobky spokojeni.To mě žene dál a jsem za to moc vděčná,tak ze srdíčka děkuji.Opravdu si toho moc vážím a vždy mi to vykouzlí úsměv na tváři.

Jsem tu pro Vás a budu se těšit,co hezlého pro Vás vyrobím přímo na míru.

MArtina Krystenová