Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Kuchyňská chňapka srdíčko


80 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Originální chňapka netradičního tvaruPOZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Kuchyňská chňapka srdíčko

Kuchyňská chňapka je rozměrů 22x22cm. Z toho otvor pro ruku je velký 17x20cm. Obrázek je našitý entlovacím stehem.Ke chňapce si můžete koupit i 2 ks prostírání. Prostírání najdete v doplňkových fotografiích,nebo v kategorii prostírání.

Kuchyňské chňapky, které u nás nabízíme jsou trošku odlišné od klasických prstových. Většinou jsou čtvercového, nebo obdélníkového tvaru a některé mají kapsičku, do které si můžete dát například vařečky. Chňapky tak budou nejen potřebnou součástí každé hospodyňky, ale i dekorací Vaší kuchyně. Všechny chňapky mají poutko na zavěšení.

Samozřejmostí je ušití chňapky dle Vašich požadavků.

rozměry: 22x22cm

materiál: 100% bavlna, výplň tvoří vatelín

údržba: prát v pračce na 40°, vhodné pro alergiky