Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Pyžamožrout No.2


300 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Potřebujete naučit své dítě uklízet pyžamko? Pyžamožrout vám s tím pomůže....POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Pyžamožrout No.2

Co je to pyžamožrout? Přece prima pomocník, díky kterému si začne vaše dítě rádo uklízet své pyžamko. Taky je to milý a praktický dárek.

Pyžamožrout má našité poutka,díky kterým ho můžete pověsit. Je ušitý ze 100% bavlny a výplň tvoří vatelín. Můžeme ho ušít i v jiné velikosti a barevně dle vašich představ a požadavků.

Velikost: 30x22cm, výška je bez ztužek na hlavě, nožiček a ručiček. 

Materiál: 100% bavlna, výplň tvoří vatelín.

Údržba: prát v pračce na 30° na šetrný program s co nejmenším počtem otáček.

Český výrobek, handmade - vyrobeno důsledně a s láskou