Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Krystýnka - památeční polštářek


305 Kč
na objednávku
Ušijeme a dodáme do 10 pracovních dnů.

Památeční polštářek je krásným a originálním dárkem, který potěší. Buďte originální a nechejte si u nás vyrobit polštářek přímo na míru pro konkrétní dítě, ale i dospěláka...POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Krystýnka - památeční polštářek

Tenhle polštářek už má svého majitele. Tahle Krystýnka má opravdu všechny "y" tvrdé, takže nemáme pravopisnou chybu, jak by se možná zdálo. To jen na vysvětlenou. Inspirujte se a nechte si vyrobit polštářek přímo na míru pro konkrétního človíčka. Stačí nás kontaktovat meilem nebo telefonicky, sdělit nám, jaké jméno by na polštářku mělo být vyšito a hned máte krásný a originální dárek. Můžeme přidat i datum narození, míru a váhu....

rozměry: 40x40cm

materiál: 100% bavlna,výplň tvoří vatelín

údržba: prát v pračce na 40°, vhodné pro alergiky

český výrobek, handmade - vyrobeno důsledně a s láskou